Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Adoptuj psa

Czy szukasz nowego towarzysza?

Pies to obowiązek na wiele lat i na pewno zmieni Twoje dotychczasowe życie oraz przyzwyczajenia.
Dlatego zanim podejmiesz ostateczną decyzję zastanów się przede wszystkim, czy masz ochotę na zmiany. Pies to niewątpliwie piękna przyjaźń i cudowne chwile spędzone razem. Jednak nie można też zapominać o obowiązkach, chorobach, wydatkach, czy problemach behawioralnych, które mogą wystąpić u każdego zwierzęcia. Decydując się na szczęśliwą adopcję dla dwojga Was musisz pamiętać, że radość to nie 5 minut spaceru wokół bloku i całe godziny siedzenia samotności w domu. I chociaż lepsze osiem godzin samemu w domu niż całe życie w schronisku – to niech to nie będzie powód do pochopnych decyzji.

Jeśli chcesz adoptować psa, albo chciałbyś zostać domem tymczasowym dla któregoś z naszych podopiecznych, zapraszamy Cię do wypełnienia ankiety. Po jej przeczytaniu, nasi pracownicy, skontaktują się, w celu przedyskutowania Twojego wyboru lub przedstawienia psiaków, które najlepiej odnajdą się u Twojego boku.

Zanim odwiedzisz schronisko, pamiętaj by zabrać ze sobą:
– smycz oraz obrożę lub szelki,
– dowód osobisty,
– jeśli wybierasz się do schroniska samochodem, zadbaj o bezpieczny transport psiaka,
– jeśli podróż do domu z nowym przyjacielem, planujesz odbyć komunikacją miejską lub pociągiem, zapoznaj się z warunkami transportu przewoźników.
Opłaty za adopcję psa:
Pies do 12 roku życia: 100 zł
Psy powyżej 12 roku życia lub z chorobami nieuleczalnymi: bezpłatnie

*Opłata jest formą darowizny uzależnioną od decyzji osoby adoptującej