Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Olcydiusz to kot, obok którego nie można przejść obojętnie!

Chociaż przeżył wiele cierpienia (trafił do nas ze złamaną szczęką), teraz to jego czas na odnalezienie spokoju i miłości.

🥲Olcydiusz, pomimo trudnych doświadczeń, pozostał kotem pełnym radości i wdzięczności. Olcydiusz nieustannie promienieje pozytywną energią i udowadnia, że nawet po najtrudniejszych przejściach można odnaleźć radość. Jest to kot, który szczególnie ceni sobie bliskość z człowiekiem. Każda chwila spędzona na przytulaniu i głaskaniu jest dla niego na wagę złota. Jego ciepłe mruczenie potrafi rozjaśnić nawet najciemniejszy dzień. Olcydiusz z łatwością zjednuje sobie serca wszystkich, którzy mają okazję go poznać.

❣️Jeśli szukasz kota, który wniesie do twojego domu nie tylko miłość, ale także inspirację, Olcydiusz będzie idealnym towarzyszem. Jego historia jest dowodem na to, że prawdziwe szczęście można znaleźć nawet po najbardziej burzliwych przejściach. Olcydiusz jest gotowy, by dać i otrzymać całą miłość, jakiej tylko człowiek może mu zaoferować.

LINK DO ANKIETY:

OLCYDIUSZ: https://otoz.pl/zwierze/olcydiusz

Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami:

📞577 466 576

📧 ankietyprzedadopcyjne@gmail.com

Jeśli nie możesz adoptować, a chciałbyś pomóc naszym zwierzakom możesz przekazać nam darowiznę w jeden z poniższych sposobów:

👉 63 1020 5402 0000 0402 0461 7579

👉BLIK: 577 466 576

👉 PayPal: otoz.zgora@gmail.com