Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Eliot to psiak pełen młodzieńczej werwy.

Mimo to, życie go nie oszczędziło i im dłużej go poznajemy, tym więcej się dowiadujemy o jego obawach i lękach. Ma niewątpliwie uroczy wygląd i uwielbia zabawy z piłeczkami, a nade wszystko taplanie w strumyku. Na widok smyczy cieszy się, ale dopiero jak komuś zaufa. Gdy obcy zbliża się do kojca, Eliot bardzo się boi. Strach maskuje szczekaniem i warczeniem, ale w głębi duszy to mały, zagubiony pies. Na razie nie pozwala na ubranie szelek, sam decyduje na ile pozwala podejść człowiekowi do niego, a w bliskim kontakcie może pokazać, że mu się nie podoba pokazując ząbki. Gdy wie, że nic mu nie grozi, zmienia się i jak szczeniaczek chce się bawić i być głaskanym. Jest jednak bardzo emocjonalny i gdy poczuje się niepewnie znowu ubiera maskę psa niedostępnego.

🥺Eliot ze względu na dużą emocjonalność i strach przed gwałtownymi ruchami nie nadaje się do domu z dziećmi. Mimo to liczymy na to, że znajdzie swoich ludzi, którzy pokażą mu jakie piękne życie może mieć pies, którego granicę są akceptowane!

LINK DO ANKIETY:

ELIOT: https://otoz.pl/zwierze/eliot-2

Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami:

📞577 466 576

📧 ankietyprzedadopcyjne@gmail.com

Jeśli nie możesz adoptować, a chciałbyś pomóc naszym zwierzakom możesz przekazać nam darowiznę w jeden z poniższych sposobów:

👉 63 1020 5402 0000 0402 0461 7579

👉BLIK: 577 466 576

👉 PayPal: otoz.zgora@gmail.com