Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Grik to bez wątpienia bardzo grzeczny i sympatyczny psiak

W swoim kojcu jest prawdziwym ideałem – grzecznie stoi na budzie i z cierpliwością pozwala się ubrać w szelki, co czyni proces wychodzenia na spacer zupełnie bezproblemowym. Aczkolwiek nie może być aż tak idealnie, Grik bardzo pcha się do wyjścia, gdyż nie jest zadowolony z bycia zamkniętym w kojcu.

Grik zupełnie nie zwraca uwagi na inne psy podczas wyjścia z kojca, co sprawia, że można go swobodnie prowadzić na smyczy.

❤ Spacer to dla Grika czas niezwykłej przyjemności, którą stara się czerpać pełnymi łapkami. Wtedy zapomina o całym świecie i skupia się na każdym zapachu i dźwięku w otaczającym go świecie. Nie reaguje na przywołania, ale idzie przed siebie spokojnie niuchając i znacząc teren dookoła. Na smyczy chodzi idealnie, bez jakiegokolwiek ciągnięcia czy prób wyrywania się.

‼ Grik to przyjaciel idealny na spokojne spacery i chwile relaksu na świeżym powietrzu. Szukamy dla Grika kochającego domu ‼

LINK DO ANKIETY: https://forms.gle/fr1wVWgRiaKpJhQZ6

GRIK: https://otozschroniskozg.pl/dogs/grik

Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami:

📞577-466-576

📧zielonagora@otoz.pl

Jeśli nie możesz adoptować, a chciałbyś pomóc naszym zwierzakom możesz przekazać nam darowiznę w jeden z poniższych sposobów:

👉 63 1020 5402 0000 0402 0461 7579

👉BLIK: 577 466 576

👉 PayPal: otoz.zgora@gmail.com