Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzięki współpracy z TK Poźniak Fotografia część naszych psiaków miała swoje sesje zdjęciową!

Czy los Medara jest już przypieczętowany? Czy odejdzie niczyj w schronisku? Przecież pozornie ma w sobie to, czego prawie nikt nie szuka – jest duży, czarny, starszy i schorowany.

Jak zatem wytłumaczyć magię więzi, która się rodzi między nim a człowiekiem, jeśli tylko pozna się go lepiej?

❤️Medar to nasz wojownik, pies z niesamowitą wolą walki, który mógł już dawno się poddać, gdyby… stracił nadzieję. On ją wciąż ma, a widać to w jego błyszczących, wiernych oczach, które ożywiają się zawsze na widok człowieka. Czasem łatwiej, czasem trudniej dźwignąć mu swoje ciało, ale zawsze jest gotów kroczyć leśnymi ścieżkami i chłonąć wszystkie zapachy. Chwilami zdaje się zapominać o słabości, a jego łapy pomykają żwawo.

Nie wiemy, jakie życie miał kiedyś, ale sądząc po stanie, w jakim trafił do schroniska, nie było ono różowe.

❣️Medar czeka na człowieka, który otoczy go troską i zrekompensuje dotychczasowy kiepski los. Człowieka, który pozwoli mu w spokoju cieszyć się krótkimi spacerami, zapachem trawy i oczywiście pysznym jedzonkiem, które Medar uwielbia.

Pomóż nam dotrzeć do serca takiej osoby, która jest gotowa pokochać starszego, łagodnego psa bezwarunkowo i dać mu wszystko, co najlepsze, czego do tej pory nie miał.

LINK DO ANKIETY:

MEDAR: https://otoz.pl/zwierze/medar

Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami:

📞577 466 576

📧 ankietyprzedadopcyjne@gmail.com

Jeśli nie możesz adoptować, a chciałbyś pomóc naszym zwierzakom możesz przekazać nam darowiznę w jeden z poniższych sposobów:

👉 63 1020 5402 0000 0402 0461 7579

👉BLIK: 577 466 576

👉 PayPal: otoz.zgora@gmail.com